В Україні рекордно подорожчав автогаз

Фото: pixabay.com Ціни ростуть по всій Європі

Ціна зрідженого газу в мережах преміум-сегмента стала рекордною за всю історію спостереження. Мережі підняли ціни на 10-80 коп.

 

В Україні в мережах АЗС за минулі вихідні стрімко зросла вартість скрапленого газу. В середньому ціна піднялася на 28 копійок за літр палива і була 16 гривень, пише Enkorr із посиланням на дані щоденного моніторингу роздрібного ринку Консалтингової групи А-95.

 

Раніше водії платили таку ціну за газ у листопаді 2020 року. Тоді паливо продавалося за 16,03 гривні за літр.

 

Відзначається, що зараз ціна автогазу в мережах преміум-сегмента є рекордною за всю історію спостереження. На ОККО паливо продавалося за ціною 17,49 грн / л, на SOCAR — 17,48 грн / л, на WOG — 17,28 грн / л.

 

Водночас автогаз на станціях операторів БРСМ-Нафта і Motto подорожчав у середньому на 18 і 23 копійки — до 16,03 грн / л і 15,81 грн / л.

 

AMIC, Prime, Паралель, BVS, UPG, Chipo, SunOil, ZOG, Укргазвидобування, Marshal і інші мережі підняли ціни на 10-80 копійок.

 

Основною причиною подорожчання аналітики називають зростання оптових цін газу через зростаючий дефіцит у багатьох регіонах.

 

«Про критичний дефіцит мова поки не йде, але запаси в сховищах вичерпуються, а поставки імпортного ресурсу затримуються», — заявив аналітик А-95 Артем Куюн.

 

Він додав, що ціни на скраплений газ ростуть по всій Європі.

 

До цього ми писали, що бензин подорожчав майже на 20% за півроку. З початку року вартість бензину, дизпалива й автогазу виросла на 3-4 гривні. Торік паливо дешевшало.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.