В Україні на COVID-вакцини витрачено 8 млрд грн

Вакцинація в Україні

Середня вартість вакцини з усіма витратними матеріалами, закладена в бюджеті, — майже 276 гривень.

 

Міністерство охорони здоров’я України витратило на вакцинацію населення 7,9 млрд гривень, при цьому ще 2,6 млрд залишаються невикористаними. Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан.

 

«До кінця червня Міністерство охорони здоров’я має використати 10,5 млрд гривень на закупівлю вакцини від коронавірусу. На сьогодні за бюджетною програмою вже сплачено 7,9 млрд гривень, з яких 1,1 млрд на початку червня», — сказав Пацкан.

 

За його словами, з цих коштів на закупівлю препаратів проти коронавірусу пішло 7,8 млрд гривень. Також на придбання шприців було витрачено 41 млн гривень, на розчин — 3,8 млн, на контейнери для збору медичних відходів — 18 млн гривень.

 

«За ці кошти планується закупити 38 млн доз вакцин. Середня вартість вакцини з усіма витратними матеріалами, закладена в бюджеті, — майже 276 грн», — зазначив голова Рахункової палати.

 

У світі застосували 2,5 млрд доз СOVID-вакцин

 

Раніше стало відомо, що Естонія пожертвує Україні 200 тисяч доз COVID-вакцини. До цього влада цієї країни заявила про плани передати 900 тисяч доз препарату країнам Східного партнерства та COVAX.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.