В Ужгороді прикордонники провели навчання

Фото: Госпогранслужба Навчання прикордонників в Ужгороді

За легендою навчань, на території аеропорту Ужгород помітили групу невідомих з вибухівкою.

 

 

 

В Ужгороді протягом трьох днів прикордонники Чопського загону тренувалися протидіяти проявам терористичного і диверсійного характеру. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

 

Разом зі співробітниками СБУ і Національної гвардії прикордонники взяли участь у навчаннях в рамках підготовки до проведення командно-штабних і тактико-спеціальних навчань антитерористичного спрямування.

 

«За легендою навчань, службою авіаційної безпеки на території аеропорту Ужгород було помічено групу невідомих з вибухівкою, які мали намір вчинити терористичний акт», — йдеться в повідомленні.

 

Завданням прикордонників було не допустити вихід групи з території міжнародного пункту пропуску Ужгород-авіа і запобігти незаконному перетину кордону ймовірними терористами.

 

Прикордонники перекрили ділянку держкордону силами резервів найближчих підрозділів і управління загону. Завдяки злагодженим діям умовних терористів виявили і затримали.

 

Раніше повідомлялося, що в Херсонській та Запорізькій областях пройшли масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів ЗСУ.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.