В Угорщині перевіряють ефективність COVID-вакцини

В Угорщині перевіряють, чи ефективна COVID-вакцина

У Будапешті людей старшого віку протестують на антитіла через стурбованість тим, що один з препаратів не викликає належної імунної відповіді.

 

У Будапешті, Угорщина, людям старшого віку пропонують безкоштовне тестування на антитіла до коронавірусу — так хочуть перевірити, чи забезпечує певна вакцина належний захист. Про це повідомляє AP в п’ятницю, 9 липня.

 

Пропозиція щодо 20 тисяч безкоштовних тестів, доступних для жителів Будапешта старших 60 років, надійшла після того, як багато повністю щеплених люди заявили, що тести з приватних лабораторій свідчать про те, що у них немає антитіл для захисту від COVID-19.

 

Заступник мера Будапешта Амбрус Кісс заявив, що повідомлення надходили в основному про китайську вакцині Sinopharm, що змусило місцеву владу задуматися про «справжню проблему». Тепер уряд країни має розглянути можливість щеплення третьою дозою тих людей, хто має неадекватну імунну відповідь, вважає чиновник.

 

«Ми думаємо, що чим більше тестів ми зробимо, тим більшим буде соціальний тиск з третьої дози», — підсумував Кісс.

 

Нагадаємо, що раніше Угорщина почала вакцинувати жителів Закарпаття. Закарпатців планують щепити вакциною від Johnson&Johnson. А вакцинація буде проходити в певних пунктах перетину кордону та пунктах вакцинації прикордонних лікарень.

 

Також повідомлялося, що в Угорщині будуть безкоштовно вакцинувати іноземців. Вакцини вибирати не можна, громадяни матимуть право на щеплення тим препаратом, який буде запропонований.

 

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Коронавірус

Кіпр скасовує обмеження для британців, які зробили щеплення

СюжетПаспорт вакцинації від коронавірусу в ЄС: «мінне поле» етики і права

СюжетЧому в Україні помирає так багато пацієнтів із COVID, підключених до ШВЛ

Рим заборонив експорт вакцини Astrazeneca до Австралії

Німецькі науковці про коронавірус: театр безпечніший за супермаркет

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.