В ОП пройшла зустріч із послами Великої двадцятки

Фото: president.gov.ua В ОП пройшла зустріч з послами G20

Серед основних питань зустрічі — загострення ситуації на Донбасі і створення Кримської платформи.

 

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак у середу, 10 березня, зустрівся з послами країн Великої двадцятки (G20) й обговорив з ними обстріли на Донбасі і Кримську платформу, повідомили в ОП.

 

Єрмак розповів дипломатам про поточну ситуацію на Донбасі. За його словами, з недавніх пір режим тиші все частіше порушується з боку противника, через що Україна втрачає своїх захисників.

 

Водночас Єрмак вважає, що дотримання режиму припинення вогню є важливою умовою для просування в переговорах у нормандському і мінському форматах.

 

«Для цього будуть обговорюватися додаткові заходи для посилення контролю за режимом припинення вогню, зокрема в робочій групі у сфері безпеки Тристоронньої контактної групи», — додали в ОП.

 

За словами Єрмака, найближчим часом відбудеться відеоконференція радників лідерів держав-учасниць Нормандського формату, на якій буде обговорюватися врегулювання конфлікту.

 

Єрмак також поінформував послів про проведення в Україні напередодні 30-річчя незалежності установчого саміту Кримської платформи, яку ініціював президент Володимир Зеленський. Він висловив надію на присутність на цьому важливому заході великої кількості партнерів і друзів України.

 

Відтепер консультації у такому складі будуть проходити регулярно, відзначили в ОП.

 

Нагадаємо, за минулу добу на Донбасі зафіксували 21 порушення режиму «тиші».

 

План Єрмака. Що пропонують зробити на Донбасі

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.