В ООН назвали єдиний шлях врегулювання ситуації в Ізраїлі

В ООН назвали шлях врегулювання палестино-ізраїльського конфлікту

Продовження боїв у секторі Газа тільки ускладнить врегулювання ізраїльсько-палестинського конфлікту, наголосили в ООН.

Генсек ООН Антоніу Гутерріш назвав єдиний шлях врегулювання ізраїльсько-палестинського конфлікту — переговори щодо створення двох держав зі столицею в Єрусалимі. Про це він заявив на позачерговому засіданні Радбезу ООН в неділю, 16 травня.

«Єдиний шлях вперед — повернутися до переговорів з метою врегулювання на основі співіснування двох держав пліч-о-пліч в умовах миру, безпеки і взаємного визнання, зі столицею обох держав в Єрусалимі, на підставі відповідних резолюцій ООН», — сказав Гутерріш.

За його словами, продовження насильства в секторі Газа тільки ускладнить досягнення цієї мети. При цьому нинішні бойові дії жахають, каже генсек ООН.

«Цей останній раунд насильства лише увічнює цикли смерті, руйнування і відчаю і відсуває все далі за обрій будь-які надії на співіснування і мир», — додав Гуттеріш.

Генсек ООН наголосив, що зіткнення повинні негайно припинитися.

«Ракетні та мінометні з одного боку і повітряні та артилерійські обстріли з іншого повинні припинитися. Я закликаю всі сторони прислухатися до цього заклику. Організація Об’єднаних Націй активно закликає всі сторони до негайного припинення вогню», — резюмував Гутерріш.

Нагадаємо, що раніше Газа випустила по Ізраїлю 2900 ракет. Ізраїльська армія показала відео з квартири, куди потрапила палестинська ракета, яку не збив Залізний купол.

Також повідомлялося, що в новій атаці Ізраїлю загинули 33 жителі Гази. Ізраїль завдав авіаударів по трьох будівлях в Газі — серед загиблих опинилися 12 жінок і вісім дітей.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.