В Ізраїлі шестеро терористів втекли із в'язниці

Фото: newsru.co.i В’язниця Гільбоа

Ув’язнені прорили тунель під туалетною кабіною і вибралися з в’язниці через каналізаційну шахту.

В Ізраїлі вранці в понеділок, 6 вересня, шестеро ув’язнених, причетних до терористичної діяльності, втекли з в’язниці Гільбоа на півночі країни, повідомляє Newsru.co.il.

Управління в’язниць країни (ШАБАС) вже підтвердило втечу.

Зазначається, що ув’язнені втекли з допомогою тунелю з в’язниці Гільбоа, де перебувають терористи, засуджені на тривалі терміни ув’язнення.

За тривогою піднято великі сили поліції і підрозділів ШАБАС, за підтримки вертольотів і безпілотних літаків. Задіяні спецслужби і військові.

П’ятеро в’язнів були активістами терористичної організації «Ісламський джихад». Шостим, і можливим організатором втечі, є один з лідерів терористів ФАТХа Захарія Зубейді.

За даними сайту N12/Мако, ув’язнені, ймовірно, прорили тунель під туалетною кабіною і зуміли вибратися з в’язниці через каналізаційну шахту. За словами одного зі свідків, втікачів помітили місцеві фермери, які звернулися в поліцію.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет вже обговорив даний інцидент з міністром внутрішньої безпеки Омером Бар-Левом і відзначив виняткову серйозність інциденту, наголосивши на необхідності «системних зусиль» з боку сил безпеки.

Раніше повідомлялося, що на Миколаївщині спіймали вбивцю-втікача з психлікарні. Нагадаємо, за умисне вбивство суд відправив 33-річного чоловіка на примусове лікування в психіатричний заклад. Проте 25 серпня той самовільно залишив лікувальний заклад. Утікача оголосили в розшук.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.