В Італії вирішили послабити COVID-заборони

Фото: Unsplash Італія з 11 жовтня послабить обмеження на кількість відвідувачів культурних і спортивних заходів

В Італії діє система «Зелених пропусків», за якими жителям дозволено відвідування місць культурного і спортивного дозвілля.

Влада Італії з понеділка, 11 жовтня, послабить обмеження, що вводилися раніше через загрозу коронавірусу, на дозволену кількість відвідувачів культурних і спортивних заходів. Про це в четвер, 7 жовтня, повідомляє La Republica.

«Уже 11 жовтня кінозали, театри і концертні зали будуть заповнюватися повністю — замість нинішнього ліміту, що становить 50%», — говориться в заяві італійського уряду.

Крім того, за даними ЗМІ, тепер максимальну кількість глядачів на спортивних змаганнях, що проходять в приміщеннях, підвищать до 60% від повної заповнюваності, а на заходах на свіжому повітрі — до 75%.

ЗМІ також нагадують, що в Італії діє система «Зелених пропусків», за якими жителям дозволено відвідування місць культурного і спортивного дозвілля.

Обов’язковим залишається носіння масок.

За весь період пандемії в Італії було зафіксовано понад 4,69 млн випадків зараження коронавірусом і близько 131 тис. смертей від захворювання.

Шмигаль анонсував червону зону карантину в низці регіонів

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.