В Іспанії вже більше мільйона випадків коронавірусу

Кількість випадків COVID-19 в Іспанії перевищила мільйон

Уперше в країні Євросоюзу кількість випадків хвороби перевищила позначку в мільйон. Всього у країні живуть 47 мільйонів осіб.

 

В Іспанії виявили понад мільйон випадків коронавірусу — країна стала першим членом ЄС, який переступив цю позначку. Про це з посиланням на офіційну статистику повідомляє Medical Express у середу, 21 жовтня.

 

Напередодні в Іспанії зафіксовано 16 973 нових випадки коронавірусу, загальна кількість тепер становить 1 005 295. Таке число заражень виявлено у країні з 31 січня, коли був підтверджений перший діагноз COVID-19.

 

Іспанія стала шостою державою світу, яка перевищила позначку в мільйон, — після США, Індії, Бразилії, РФ і Аргентини. Всього в Іспанії проживають 47 мільйонів осіб.

 

На сьогодні в країні померли 34 366 хворих, з них 156 — за останню добу.

 

Нагадаємо, Іспанія розглядає введення комендантської години через епідемію. У деяких регіонах країни, зокрема у столиці, погіршилася ситуація з коронавірусом. Влада допускає посилення карантину.

 

Також повідомлялося, що в Іспанії ізолюють цілу провінцію через коронавірус. З початку пандемії в Наваррі з населенням близько 650 тисяч осіб було виявлено близько 25,8 тисячі хворих.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.