В Індонезії медиків після вакцини Sinovac щеплять препаратом Moderna

В Індонезії втретє вакцинують близько 1,5 млн медпрацівників

З близько тисячі померлих індонезійських медиків від COVID-19, більше десяти були повністю вакциновані препаратом Sinovac.

 

В Індонезії медичних працівників будуть вакцинувати американським препаратом проти коронавірусу Moderna після повного курсу вакцини компанії Sinovac. Медична асоціація країни ставить під сумнів ефективність китайської вакцини, повідомляє The Guardian у п’ятницю, 9 липня.

 

 

За даними медичної асоціації Індонезії, з близько тисячі померлих медиків від COVID-19, більше десяти осіб були повністю вакциновані препаратом Sinovac.

 

За словами міністра охорони здоров’я буди Гунаді Садикіна, уряд країни планує втретє вакцинувати близько 1,5 млн медпрацівників. Але тепер буде використовуватися препарат Moderna.

 

«Третій укол буде зроблений тільки медичним працівникам, тому що медпрацівники щодня піддаються високому ризику зараження вірусом. Їх потрібно захищати за будь-яку ціну», — сказав міністр.

 

За його словами, в найближчі дні Індонезія отримає близько 4 млн вакцин Moderna зі США.

 

Раніше міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що українці, які пройшли повний курс щеплень вакциною CoronaVac компанії Sinovac, зможуть отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

 

Також повідомлялося, що головний санлікар України надає перевагу вакцині від Sinovac, яка використовується для щеплення в центрах масової вакцинації осіб з непріоритетних груп.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.