В Індії закривають школи через спалах невідомої лихоманки

Школи в штаті Уттар-Прадеш будуть закриті до 6 вересня

Може йтися про спалах лихоманки денге у важкій формі, вважають медики. Зразки крові хворих досліджуються.

Влада індійського штату Уттар-Прадеш прийняла рішення скасувати заняття в школах з 1-го по 8-й клас до 6 вересня через спалах невідомої лихоманки. Її епіцентр виявлено в окрузі Фірозабад, повідомляє India Today у вівторок, 31 серпня.

В окрузі Фірозабад померли, за різними даними, від 40 до 50 осіб, більшість з них — щонайменше 32 — діти. Крім того, ще 12 осіб померли в Матхурі і вісім в Маїнпурі.

Хвороба характеризується високою температурою, раптовим падінням кількості тромбоцитів і сильним зневодненням. Спеціальні бригади медиків прямують в місця, де зафіксовані спалахи захворювання. Зразки крові хворих досліджуються.

Медики вважають, що може йтися про спалах лихоманки денге у важкій формі. Рознощиками цього захворювання є комарі. Зараз в Індії триває сезон дощів, під час якого чисельність комарів і москітів різко зростає.

Нагадаємо, минулого тижня в Індії виявили рекордну кількість нових випадків COVID-19 за два місяці. Всього кількість заражень країні перевищила 32 млн, а кількість загиблих досягла понад 437 тисяч.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.