В Індії готуються схвалити першу у світі ДНК-вакцину від COVID - ЗМІ

Індійські експерти схвалили першу в світі ДНК-вакцину від коронавірусу

Індійського регулятору рекомендували схвалити першу в світі вакцину від коронавірусу на основі плазмідної ДНК.

В Індії експерти місцевого регулятора в сфері лікарських засобів рекомендували схвалити першу в світі ДНК-вакцину від коронавірусу ZyCoV-D. Про це повідомляє телеканал CNBC-TV18 в п’ятницю, 20 серпня.

Поки встановлено, що для повної імунізації від коронавірусу необхідно три дози препарату. При цьому експерти зазначили, що виробнику вакцини — індійської компанії Zydus Cadila — необхідно надати додаткові дані щодо вакцини з двох доз.

Зазначимо, що ZyCoV-D — вакцина на основі плазмідної ДНК, яка продукує спайковий білок SARS-CoV-2 і викликає імунну відповідь, опосередковану клітинною і гуморальною гілками імунної системи людини.

Нагадаємо, що раніше ВООЗ виявила підроблені вакцини Covishield в Індії та Африці. Підроблені вакцини «несуть серйозний ризик для здоров’я населення», повідомили у ВООЗ. МОЗ Індії почало розслідування.

Також повідомлялося, що ефективність вакцини Pfizer зменшується стрімкіше, ніж AstraZeneca. Ті, хто переніс COVID-19 вже після повного курсу вакцинації, мають таке ж вірусне навантаження, як і ті, хто не отримав щеплення.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.