В Індії 33 людини звинуватили в зґвалтуванні 15-річної дівчинки

В Індії затримали 33 людини у справі про зґвалтування 15-річної дівчинки

Перший ґвалтівник зняв відео з дівчинкою, а потім погрожував опублікувати його, якщо вона чинитиме опір зґвалтуванням.

 

В Індії поліція затримала 33 людини за звинуваченням у зґвалтуванні 15-річної дівчинки. Про це повідомляє Hindustan Times у четвер, 30 вересня.

 

«Всі 33 обвинувачених, зазначених у звіті про первинне розслідування, наразі заарештовані, і поки в ході розслідування не з’явилося жодних нових імен», — заявив старший інспектор поліції Дадахарі Чаура.

 

Напередодні суд продовжив терміни ув’язнення 22 обвинуваченим до 4 жовтня, справи інших будуть розглядатися найближчим часом.

 

У населеному пункті Домбівалі на сході країни дівчинка піддавалася неодноразовим зґвалтуванням з січня по вересень 2021 року, поки не повідомила про це в поліцію. Першим ґвалтівником дівчини був чоловік, з яким у неї були стосунки. Він погрожував дівчині опублікувати інтимне відео, якщо вона чинитиме опір повторним сексуальним нападам, а потім поширив відео серед своїх друзів і знайомих. Як встановили правоохоронці, в групу злочинців входять люди у віці 20-25 років, а також двоє неповнолітніх.

 

Місцеві ЗМІ вже провели паралелі зі зґвалтуванням студентки-парамедика в 2012 році, в результаті якого дівчина загинула.

 

Нагадаємо, що справа про зґвалтування студентки медичного факультету Джоти Сінгх стала однією з найгучніших у сучасній історії Індії. У грудні 2012 року студентка і її молодий чоловік сіли в автобус, де виявилося шестеро п’яних хлопців. Вони побили хлопця та зґвалтували дівчину, а потім виштовхнули обох на дорогу.

 

Через кілька днів дівчина померла від отриманих травм. Ця справа викликала масові акції протесту в Індії, учасники яких вимагали покарати винних у злочині і почати боротьбу з частими випадками зґвалтувань у країні.

 

Суд засудив до смертної страти п’ятьох учасників зґвалтування, шостий отримав три роки в’язниці, так як був тоді неповнолітнім. Після цього один із злочинців повісився в тюремній камері, адвокати інших подавали скарги і намагалися відстрочити виконання вироку.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.