В Афганістані після захоплення талібами перестали працювати понад 150 ЗМІ

В Афганістані за останній місяць припинили роботу понад 150 ЗМІ

Засоби масової інформації заявили про фінансові труднощі та тиск з боку талібів.

Щонайменше 153 афганських ЗМІ перестали працювати з того моменту, як терористичний рух «Талібан» захопив владу в Афганістані. Про це в понеділок, 13 вересня, інформує телеканал Tolo News з посиланням на організації, які виступають на захист свободи ЗМІ.

Головними проблемами, через які різні телеканали, радіостанції і друковані видання припинили роботу, стали фінансові проблеми і обмеження, що вводяться новою владою.

За словами представника Союзу афганських національних журналістів Масрур Лутфі, якщо міжнародні організації не зроблять кроки для вирішення цієї проблеми, скоро «настане кінець свободі ЗМІ в Афганістані».

Нагадаємо, що раніше «Талібан» ввів заборону на заняття спортом для жінок. Іслам та Ісламський Емірат не дозволяють жінкам грати в крикет або займатися будь-яким видом спорту, де видно їхні обличчя і фігури, зазначив представник талібів.

Раніше повідомлялося, що «Талібан» зобов’язав жінок, які проходять навчання в приватних університетах і коледжах, під час занять носити нікаб — мусульманський головний убір з прорізом для очей, що закриває обличчя.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.