Опитування в день виборів — це нахабна маніпуляція, вважає Загородній

Юрій Загородній, фото:ОПЗЖ

Юрій Загородній, фото:ОПЗЖ

«Наш гарант продовжує шукати дно цинізму свого режиму – — так охарактеризував ту маніпуляцію, яку Президент України називає опитуванням і має намір здійснити в день виборів, керівник Миколаївської обласної організації партії «Опозиційна платформа – за життя», народний депутат України Юрій Загородній.

«Серіал» опитування-2020 від Зеленського» на стадії кульмінації. Мабуть, стало соромно за саму ідею такої безсовісної маніпуляції, і наш гарант скоротив сценарій – озвучив у четвертій серії три «питання», що залишилися. Я вже говорив про незаконність цієї акції – залишаю на совісті авторів саму ідею такого серіалу. І хочу залишити на розгляд правоохоронних органів ці явно корупційні діяння, коли так нахабно піарять правлячу партію, та ще й збираються це робити в день виборів — за гроші якихось «меценатів», – заявив парламентарій.

Юрій Загородній акцентував увагу на лицемірстві та цинізмі влади.

«Цинізм влади просто зашкалює. Людина, яка обіцяла, що першим буде прийнятий закон «про народовладдя», фактично заблокувала його. А тепер раптом нахабно звинувачує своїх політичних опонентів у тому, що вони «бояться думки народу»! Ось так, просто дивлячись в камеру, заявляє: його противники (цитую) «переконують, що українці якісь дурні, неосвічені й, не дай бог, їх щось питати!» — підкреслив народний депутат.

Юрій Загородній нагадав  «Опозиційна платформа — за життя» не раз заявляла, що необхідно дізнатися думку народу, перш ніж приймати рішення з найважливіших для країни питань, мало того, вимагала цього від влади, але вимоги партії просто проігнорували.

«У мене навіть слів немає. Це коли ми, партія ОПЗЖ, навіть не просили, а вимагали провести референдум з питання продажу землі – вони ж це просто проігнорували, прийнявши закон всупереч думці народу. Ми вимагали через референдум вирішити питання прав мов нацменшин, у тому числі викладання їх у школах, що гарантовано Конституцією. Та масу питань, включаючи плани влади розмістити в країні бази НАТО… » — зазначив парламентарій»

Але цинізму влади, схоже, немає меж.

«Президент (тримайтеся) заявив, що збирається проводити такі опитування (від «спонсорів»?) щомісяця або навіть щотижня!!! Він за кого всіх нас має, наш гарант?!» — заявив Юрій Загородній.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.