Туреччина й Азербайджан проводять навчання спецпризначенців і ВПС

Фото: Минобороны Азербайджана Спецпризначенці Азербайджану і Туреччини провели черговий етап навчань

Спецпризначенці виконали навчально-бойові завдання зі знищення тимчасової бази противника, а льотчики здійснили бойові вильоти в денний час.

 

Туреччина й Азербайджан проводять спільні військові навчання груп спецпризначення та ВПС. Про це повідомляє прес-служба Міноборони Азербайджану у вівторок, 7 вересня.

 

«На черговому етапі навчань спецпризначенці Військово-морських сил… спільно виконали навчально-бойові завдання із планування операцій, знешкодження диверсійно-терористичної групи умовного противника і знищення його тимчасової бази», — йдеться в повідомленні.

 

Також на навчаннях із залученням катерів було успішно виконано завдання зі знищення цілей умовного супротивника.

 

Крім того, в турецькому місті Конья тривають спільні льотно-тактичні навчання Сокіл ТурАз-2021. Відповідно до плану навчань, азербайджанські і турецькі військові льотчики здійснили бойові вильоти в денний час. Вони виконали завдання зі знищення засобів протиповітряної оборони, стратегічних об’єктів і літаків умовного противника, які забезпечують захист цих об’єктів.

 

Азербайджанські військові льотчики беруть участь у навчаннях на штурмовиках Су-25 і винищувачах МіГ-29.

 

Навчання триватимуть до 17 вересня.

 

 

 

 

Нагадаємо, що українські десантники прибули в Німеччину на навчання НАТО Saber Junction 2021. Разом у маневрах будуть задіяні військовослужбовці з-понад 20 країн Альянсу.

 

Раніше повідомлялося, що спецпризначенці США і України літали над Києвом. Два американських літаки МС-130 провели ознайомлювальний політ над столицею України на знак завершення спільних навчань, які тривали впродовж місяця.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.