Три години в тиждень: у Китаї ввели обмеження на онлайн-ігри для дітей

Фото: pixabay.com Китай урізав неповнолітнім доступ до онлайн-ігор

Влада країни чітко регламентувала час, який неповнолітні можуть проводити за онлайн-іграми.

 

У Китаї влада встановила обмеження на кількість часу, який дітям можна проводити в онлайн-іграх. Неповнолітнім заборонили грати більше години в п’ятницю, святкові дні, а також на вихідних. Про це в понеділок, 30 серпня, повідомляє Reuters.

 

За новими правилами, гравці віком до 18 років відтепер зможуть грати в онлайн-ігри тільки в період з 20:00 до 21:00 по п’ятницях, на вихідних і в святкові дні. Ці заходи були введені через стурбованість китайської влади тим, що в Китаї зростає залежність від онлайн-ігор.

 

Компаніям, які займаються онлайн-іграми, заборонили надавати дітям ігрові послуги в будь-якій формі в неробочий час, а також зобов’язали упевнитися, що вони встановили системи перевірки справжнього імені користувача.

 

Раніше неповнолітнім дозволялося грати в онлайн-ігри не більше трьох годин на святкові дні і півтори години в інші дні.

 

Нагадаємо, в липні повідомлялося, що Китай скасував штрафи за народження трьох дітей. У найближчі чотири роки в країні планується створити повноцінну систему соцполітики щодо стимулювання народжуваності. Ще минулоріч у країні проводили насильницьку стерилізацію жінок серед мусульманських меншин. За наявність трьох дітей жінок відправляють у виправні табори.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.