Тихановська розповіла про зустріч із Зеленським

Світлана Тихановська зустрілася із Зеленським неофіційно

Білоруська опозиціонерка розповіла, що залишається на зв’язку з вищим керівництвом України та рада тим крокам назустріч, які Київ робить для білорусів, які втекли з країни.

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська вже познайомилася особисто з президентом Володимиром Зеленським, хоча це була і неофіційна зустріч. Про це Тихановська розповіла в інтерв’ю Сегодня, яке було опубліковано в суботу, 10 липня.

«Позавчора ми перетиналися з паном Зеленським на заході в Литві. Офіційних зустрічей у нас не було, але ви знаєте, як сильно ми відчуваємо підтримку України», — розповіла опозиціонерка.

Тихановська зазначила, що завжди на зв’язку з вищим керівництвом України та рада тим крокам назустріч, які Київ робить для білорусів, які втекли з країни.

«Так, ми на зв’язку, звичайно, з представниками уряду України. Ось, я один раз зустрічалася онлайн з паном Кулебою… Ви прийняли стільки білорусів — десятки тисяч білорусів. Допомагає Україна і з працевлаштуванням, і з легалізацією білорусів. Тобто всіляко робить нам крок назустріч, але вони розуміють білорусів, тому що самі пройшли через це», — зазначає лідер білоруської опозиції.

Також Тихановська вітає те, що Україна приєднується до санкцій Євросоюзу проти режиму Лукашенка.

Нагадаємо, Литва надала дипломатичний статус офісу Тихановської. У МЗС Литви повідомили, що дане рішення — продовження політики литовської влади «на підтримку представників білоруського народу і Тихановської».

Раніше повідомлялося, що Тихановська визнала Крим українським і попросила Україну про більш жорстку позицію для тиску на Олександра Лукашенка.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.