Тихановська подякувала українцям за підтримку білоруських протестів

Світлана Тихановська

Політик заявила, що Білорусь бореться за незалежність так само, як Україна — за територіальну цілісність.

 

Глава опозиції Білорусі Світлана Тихановська подякувала українцям за солідарність і підтримку протестів в її країні. Про це Тихановська сказала в п’ятницю, 23 жовтня, у своєму відеозверненні в рамках Київського Безпекового Форуму, повідомляє УНН.

 

«Я захоплююся духом солідарності, який можна почути від України і української нації щодо Білорусі. Спасибі, наші дорогі брати і сестри, за підтримку наших мирних протестів», — сказала Тихановська.

 

Вона зазначила, що, зокрема, відчуття незгоди надихнуло українську революцію, так само було і в разі Білорусі. Тихановська підкреслила, що білорусів надихнула готовність народу України «боротися за свою гідність, за національну свободу, за свої права і свою Батьківщину».

 

«Таким самим чином, як ви боретеся за територіальну цілісність України в міжнародно визнаних кордонах, ми боремося за Білорусь і за незалежну націю, за нашу і вашу свободу», — підкреслила вона.

 

Раніше глава білоруської опозиції Світлана Тихановська закликала білорусів з 26 жовтня не виходити на роботу і навчання та пообіцяла гарантії для тих, хто підтримає народний страйк.

 

Напередодні Тихановська опублікувала відео на підтримку білоруських жінок.

 

Протести в Білорусі тривають з 9 серпня, коли в країні пройшли президентські вибори. За даними ЦВК, вибори з 80,1% голосів виграв Лукашенко, а єдиний кандидат від опозиції Тихановська набрала 10,1%. Протестувальники не згодні з офіційними підсумками голосування і вважають, що на виборах перемогла Тихановська.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.