Таліби скасували інавгурацію уряду Афганістану

Таліби передумали проводити інавгурацію уряду

Представник талібів спростував інформацію про те, що інавгурацію кабміну нібито заплановано на 11 вересня.

 

Радикальний рух Талібан скасував церемонію інавгурації оголошеного ним раніше тимчасового уряду Афганістану. Про це 10 вересня повідомив у Twitter член комісії талібів з питань культури Інамулла Самангані.

 

«Церемонію інавгурації нового афганського уряду скасували кілька днів тому. Щоб надалі не заплутувати людей, керівництво Ісламського емірату Афганістан зробило відомою частину кабінету, і він уже приступив до роботи», — повідомив Самангані, але не уточнив, чи є можливим проведення церемонії в майбутньому.

 

Крім того, він спростував дані, які було поширено раніше, що інавгурацію уряду нібито було заплановано на 11 вересня, і назвав їх чутками.

 

Нагадаємо, 7 вересня стало відомо про призначення тимчасового уряду Афганістану. Його головою став мулла Мохаммад Хасан Ахунд, а його заступником — мулла Абдул Гані Барадар. У Талібані заявляли, що новий уряд буде інклюзивним, але в його склад увійшли тільки представники талібів.

 

Пізніше стало відомо, що на інавгурацію уряду запросили представників Росії, Ірану, Китаю, Катару, Туреччини і Пакистану. У свою чергу, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков сьогодні заявив, що Москва не братиме участі в церемонії інавгурації нового уряду Афганістану ні в якій якості.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.