Таліби провели "червону лінію" і пригрозили США

Евакуація з аеропорту Кабула

Спроби тисяч людей залишити Афганістан представник радикального ісламістського руху пояснив виключно «економічними мотивами».

Сполучені Штати і Британія не отримають додаткового часу для евакуації з Афганістану, заявив представник терористичного руху «Талібан» Сухейль Шахін в інтерв’ю британському телеканалу SkyNews 23 серпня.

Він наголосив, що таліби не погодяться продовжити країнам час для виведення збройних сил з Афганістану. Якщо іноземний контингент не залишить країну до цієї дати, то з боку руху «буде реакція».

«Це «червона лінія». Президент Байден заявив, що 31 серпня будуть виведені всі їхні військові. Якщо вони продовжать [їх термін перебування], то це буде означати продовження окупації. Якщо США або Великобританія захочуть додатковий час для продовження евакуації — наша відповідь «ні». Або вони зіткнутися з наслідками», — заявив Шахін.

Без героїну, але з шаріатом. План талібів в Афганістані

Спроби тисяч людей залишити Кабул і Афганістан після приходу до влади талібів і перебратися в західні країни представник радикального ісламістського руху пояснив «економічними мотивами». Він заявив, що не вважає причиною цього страх перед діями угруповання.

«Вони хочуть жити в західних країнах, і це свого роду економічна міграція, тому що Афганістан — бідна країна, і 70 відсотків населення Афганістану живуть за межею бідності. Тому всі хочуть переселитися в західні країни, щоб вести благополучне життя. Справа не в тому, що налякані», — заявив таліб.

Зазначимо, сьогодні в аеропорту Кабула сталася перестрілка з невідомими, в якій брали участь американські та німецькі військові.

Раніше президент США Джо Байден заявив, що обговорює питання про продовження термінів евакуації американських військових і громадян Афганістану, які співпрацювали зі Сполученими Штатами, з аеропорту Кабула.

Він зазначив, що остаточне рішення буде залежати від того, скільки людей США встигнуть евакуювати до завершення раніше намічених термінів.

Байден також назвав умову для введення санкцій проти «Талібану».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.