Таліби пішли в наступ на Панджшер

Таліби відключили інтернет в провінції Панджшер

Засоби масової інформації заявляють, що провінцію повністю заблокували, включаючи зв’язок й інтернет.

 

Терористичний рух «Талібан» атакував cили зміцнення провінції Панджшер, яка до цього часу оголошувала себе зоною вільною від талібів. Про це в понеділок, 30 серпня, повідомляє агентство TOLO News з посиланням на джерело, близьке до лідера антиталібського опору Ахмада Масуда-молодшого.

 

Зі свого боку ТАСС уточнив, що атака сталася в західній частині регіону. За твердженням агентства, серед талібів є загиблі і поранені.

 

Раніше бойовики поставили панджшерцям ультиматум, зажадавши від них здатися. Однак лідери регіону відповіли, що не здадуть провінцію. Пізніше таліби повідомили, що направили в регіон «сотні бійців», і приступили до облоги провінції. Бойовики відключили жителям Панджшера інтернет, в регіоні перестали працювати SIM-карти операторів SIM і Etisalat.

 

Рух опору в Панджшері очолює Ахмад Масуд. У Панджшері також знаходиться віце-президент Амрулла Салех, який після втечі президента оголосив себе виконуючим його обов’язки.

 

Гірська провінція Панджшер залишається єдиною непідконтрольною талібам в Афганістані.

 

Раніше лідер опору афганської провінції Панджшер Ахмад Масуд заявив, що готовий укласти мир з талібами, якщо вони зобов’язуються рухатися в бік цивілізованості.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.