"Талібан" заблокував евакуацію, оточивши аеропорт - ЗМІ

Таліби б’ють пластиковими трубами і розганяють пострілами в повітря людей, які намагаються потрапити в аеропорт.

 

Бойовики «Талібану» заблокували евакуацію з Афганістану, взявши аеропорт Кабула в «залізне кільце». В результаті, бажаючі полетіти з країни не можуть потрапити на літаки. Про це в четвер, 19 серпня, повідомляє Times.

 

Відзначається, що афганці, які намагаються потрапити на літаки королівських ВПС, що виконують евакуаційні рейси до Великої Британії, звинуватили талібів у тому, що вони взяли аеропорт Кабула в «залізне кільце» і б’ють їх, щоб вони не могли покинути країну.

 

Джерела видання в уряді повідомили, що у вівторок один літак злетів з половиною від очікуваної кількості людей на борту після того, як понад 70 британців і афганців не змогли дістатися до аеродрому.

 

Газета зазначає, що людей, які намагаються дістатися до евакуаційних рейсів, таліби біля аеропорту б’ють пластиковими трубами і розганяють пострілами в повітря.

 

Про це також повідомила американська журналістка Кларисса Вард, яка перебуває в Кабулі. Відповідне відео вона опублікувала на своїй сторінці у Twitter.

 

 

Нагадаємо, ще напередодні прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон зазначив, що Талібан дозволяє, щоб евакуація тривала.

 

МакКензі розповів талібам, що їх чекає при спробі атакувати аеропорт

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.