Суд Канади звільнив фіндиректора Huawei

Суд над Мен Ваньчжоу тривав більше року

Майже через три роки після затримання Мен Ваньчжоу частково визнала провину у приховуванні фактів порушення санкцій проти Ірану і пішла на угоду зі США.

 

У Канаді суддя Верховного суду провінції Британська Колумбія у Ванкувері Хитер Холмс постановила звільнити фінансового директора китайської компанії Huawei Мен Ваньчжоу. Про це у п’ятницю, 24 вересня, повідомив телеканал CBC.

 

За даними медіа, суд прийняв таке рішення, оскільки підсудна уклала угоду зі слідством у США: Ваньчжоу частково визнала провину у приховуванні фактів порушення санкцій проти Ірану, а американська прокуратура відкликала запит на її екстрадицію з Канади.

 

«Я підписала ордер про звільнення, який скасовує умови застави і звільняє міс Мен від цих процедур», — сказала суддя і додала, що фіндиректор Huawei може залишити країну.

 

Нагадаємо, 1 грудня 2018 року фіндиректора Huawei затримали у Ванкувері за запитом США. Її підозрювали в порушенні американських торгових санкцій проти Ірану. Ваньчжоу своєї провини не визнавала.

 

Згодом фіндиректора звільнили під заставу в 10 мільйонів канадських доларів, дозволивши проживати в будинку її чоловіка у Ванкувері до остаточного рішення про екстрадицію. За умовами домашнього арешту, жінка була зобов’язана завжди носити GPS-передавач, а також оплачувати витрати, пов’язані з поліцейським наглядом за нею.

 

Суд над Ваньчжоу почався наприкінці травня 2020 року.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.