Світ неправильно оцінив події в Афганістані - Меркель

Меркель визнала неправильну оцінку подій в Афганістані

Світова спільнота «абсолютно очевидно недооцінила» швидкість захоплення влади «Талібаном», говорить Ангела Меркель.

 

Світова спільнота неправильно оцінила розвиток подій в Афганістані після виведення з країни міжнародних збройних сил. Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель, повідомляє DW у середу, 25 серпня.

 

За словами Меркель, «було недооцінено», наскільки швидко в Афганістані припинили чинити опір радикальному руху ісламізму «Талібан». Канцлер визнала, що вся міжнародна коаліція «абсолютно очевидно недооцінила» швидкість такого розвитку подій.

 

Меркель додала, що була шокована ситуацією в Афганістані і назвала розвиток останніх днів «жахливим» і «гірким». Для людей в Афганістані це «величезна трагедія», особливо для тих, хто виступав за вільне суспільство, наголосила канцлер Німеччини.

 

«Наша мета повинна полягати в тому, щоб максимально зберегти те, чого ми досягли в плані змін в Афганістані за останні 20 років. Це те, про що міжнародне співтовариство має поговорити з талібами», — резюмувала Меркель.

 

Раніше в ООН заявили, що таліби стратять мирних жителів і військових. В ООН стало відомо про страти членами «Талібану» мирних жителів і склали зброю військовослужбовців афганських національних сил безпеки.

 

Визнання «Талібану» і евакуація. Підсумки саміту G7

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.