Степанов назвав терміни нового спалаху COVID-19

Фото: Радио Свобода Степанов розповів про «обнадійливі дані» щодо коронавірусу

Зараз ситуація з коронавірусом в Україні стабілізувалася і черговий пік захворюваності пройдений, вважає глава МОЗ.

 

В Україні очікується новий спалах захворюваності на коронавірус COVID-19 після Великодня — через три-чотири тижні після свята. Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі одного з телеканалів, повідомляє РБК-Україна в понеділок, 19 квітня.

 

 

«Ми очікуємо після Великодня, через три-чотири тижні, зростання кількості хворих. Низка свят, які починаються з 1 травня і тривають до 10 травня, супроводжується мобільністю населення. Все це додаватиме кількість хворих», — сказав міністр.

 

При цьому Степанов вважає, що зараз ситуація з коронавірусом в Україні стабілізувалася і пік захворюваності пройдений.

 

«У нас позитивна динаміка. Ми росли, як і прогнозував МОЗ, до середини квітня, і потім ситуація стабілізувалася. Зараз кількість хворих пішла вниз», — зазначив він.

 

За словами Степанова, порівняно з позаминулим тижнем, в Україні скоротилася кількість нових хворих на 14 тисяч і назвав це «обнадійливими даними».

 

«Зараз ситуація йтиме на зниження кількості захворілих, але це не означає, що нам треба розслаблятися», — підкреслив міністр.

 

Раніше Степанов анонсував, що на травневі свята також і Великдень в Україні діятиме «особливий режим» карантину, щоб не допустити зростання захворюваності на коронавірус.

 

Також повідомлялося, що через поліпшення ситуації з COVID-19 у західних регіонах України «червона» зона карантину змістилася на схід.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.