США засудили арешт кримських татар у Криму

Фото: Крымская солидарность Затримання кримських татар на акції в Сімферополі

США засудили арешт кримських татар на півострові, вони зажадали всіх звільнити і припинити політичні переслідування в Україні.

 

Сполучені Штати засудили арешт кримських татар в анексованому Криму і зажадали від Росії негайно їх звільнити. Про це повідомляє прес-служба посольства України в США.

 

«Ми засуджуємо вчорашній арешт Федеральною службою безпеки Росії Нарімана Джеляла й інших кримськотатарських активістів. Росія має негайно звільнити цих активістів і всіх українських політв’язнів, яких вона утримує», — йдеться в повідомленні, яке з’явилося у Facebook.

 

Також США вимагають припинити політичні переслідування в Україні.

 

Нагадаємо, в суботу, 4 вересня, пройшли обшуки в кримськотатарського політика, викладача, політолога і журналіста, заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла.

 

Пізніше стало відомо, що затримали п’ятьох кримських татар. МЗС України вимагає від Росії негайно звільнити п’ятьох затриманих, а також усіх українських громадян, яких вона незаконно утримує.

 

Також повідомляється, що в Сімферополі біля будівлі російської ФСБ затримали більше 40 осіб, які намагалися дізнатися місцезнаходження п’яти кримських татар, яких забрали силовики.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.