США повністю закривають небо з Білоруссю

США забороняють польоти в Білорусь

Мінтранспорту завершило процедуру обмеження авіасполучення з республікою, розпочату після перехоплення Мінськом літака Ryanair.

Міністерство транспорту США у вівторок, 6 липня, підготувало указ, що забороняє продаж авіаквитків на рейси в Білорусь і в зворотному напрямку. Про це повідомило агентство ТАСС.

«Негайно і до подальшого указу міністерства забороняється продаж пасажирських авіаперевезень, включаючи виконувані різними компаніями авіаперевезення між США і Білоруссю», — йдеться в документі.

Водночас указом передбачено винятки для тих перельотів, які здійснюються «в національних інтересах США, в тому числі з гуманітарних міркувань або з міркувань національної безпеки».

Таким чином, відомство завершило процедуру обмеження авіасполучення з Білоруссю, розпочату після перехоплення 23 травня владою республіки літака компанії Ryanair з пасажирами на борту.

Нагадаємо, 4 червня Рада Євросоюзу оголосила про введення заборони на використання білоруськими літаками повітряного простору країн ЄС і на їхній допуск в європейські аеропорти. Незабаром до держав-членів спільноти приєдналися ще сім європейських країн.

У Білорусі оцінили втрати від авіабану

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.