США порадили американцям уникати ЛГБТ-прайдів в Україні

США застерегли громадян через ЛГБТ-прайди в Україні

Прайди в Україні спочатку піддавалися фізичним нападам, тому громадянам США рекомендували утриматися від участі.

 

Американців в Україні закликали утриматися від участі в запланованих ЛГБТ-прайдах. Про це повідомляє посольство США в Україні в п’ятницю, 27 серпня.

 

«Зараз в Україні почнуться щорічні прайди, зокрема в Одесі 28 серпня, Харкові 12 вересня і Києві 19 вересня. Очікується посилена присутність поліції, включаючи перекриття доріг і блокпости, що, ймовірно, гальмуватиме пересування в цих районах», — сказано в повідомленні.

 

У посольстві зазначили на значний потенціал насильства, так як прайди привернули негативну увагу в мережі екстремістських груп.

 

«Ці групи раніше заважали проведенню прайдів в Україні, проводячи контрдемонстрації та фізичні напади, а також можуть підбурювати до насильства під час подій у цьому році», — додали в посольстві.

 

Громадянам США порадили уникати натовпів і демонстрацій, бути обережними поблизу великих зібрань або акцій, вести себе стримано і стежити за новинами в місцевих ЗМІ.

 

Нагадаємо, що раніше в Одесі напали на волонтера прайду. З хлопця намагалися зірвати бандану з веселкою, йому словесно погрожували і натякали на те, що у них є холодна зброя.

 

Також повідомлялося, що на ЛГБТ-акції під Офісом президента бійки. На акцію проти дискримінації прийшли радикали, правоохоронці застосували сльозогінний газ.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.