США отримають від Франції ще одну статую Свободи

Висота першої статуї Свободи від землі до верхівки факела — 93 метри

Новий пам’ятник буде розміщений у саду французької посольської резиденції у Вашингтоні. Там він залишатиметься протягом 10 років.

 

Франція надішле США нову статую Свободи в якості жесту демонстрації історичних зв’язків між двома країнами. Про це повідомляє Politico в понеділок, 31 травня.

 

Зазначено, що статуя, відправлена 7 червня, прибуде в Нью-Йорк 4 липня, в День незалежності США. Вона буде значно меншою за першу статую — всього 2,83 метра у висоту.

 

 

Як відомо, статуя Свободи, яку сьогодні можна побачити в Нью-Йорку, була подарунком Франції на святкування першого століття незалежності США.

 

«Ми хотіли відновити зв’язок з цією франко-американською історією», — сказав посол Франції в США Філіп Етьєн і додав, що статуя Свободи «є подвійним символом свободи».

 

Ідея нової статуї Свободи з’явилася в липні 2019 року. Вона мала на меті продемонструвати США, що «Франція зберігала вірність духу дружби» між двома країнами в їх спільній історії. Франція підтримувала США у війні проти Англії за незалежність. Однак проект був відкладений через пандемію COVID-19 і відновлений взимку.

 

Новий пам’ятник буде розміщений у саду французької посольської резиденції у Вашингтоні. Там він залишатиметься протягом 10 років.

 

Нагадаємо, на півдні Бразилії в місті Енкантада будують нову статую Ісуса Христа. Вона буде вищою від знаменитої статуї Христа-Спасителя в Ріо-де-Жанейро — 43 метри проти 38.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.