США обіцяють допомогти Європі з нестачею газу

США обіцяють Європі доступні поставки газу

Американці мають намір забезпечити стабільні та доступні поставки газу в Європу на тлі його дефіциту в цьому році.

 

США та ЄС працюють над забезпеченням європейських споживачів газу цієї зими. Про це заявила секретар США з питань енергетики Дженніфер Гренхолм, повідомляє Укрінформ у середу, 22 вересня.

 

 

«Підвищення цін на газ призвело до серйозної стурбованості щодо надійності існуючих систем (енергетичної) поставки і безпеки в Європі. Адміністрація в США була дуже чіткою в тому, що ми і наші партнери повинні бути готові стояти разом, коли з’являються гравці, які, ймовірно, маніпулюють постачанням з метою отримати власну вигоду», — заявила вона.

 

Гренхолм зазначила, що США працюють з європейськими партнерами над диверсифікацією джерел надходження енергії.

 

«Очевидно, це (диверсифікація) є дещо тривалою перспективою, і ми будемо досягати цього агресивним шляхом. Але, очевидно, все ми повинні тримати погляд на проблеми будь-яких маніпуляцій з цінами на газ, які пов’язані з неспроможністю забезпечити належне енергетичне постачання. Ми дивимося на це дуже серйозно. Ви будете мати належні та легкодоступні поставки газу цієї зими», — запевнила представник США.

 

Раніше в США заявили, що в прийдешньому опалювальному сезоні країни Європи можуть зіткнутися з необхідністю розподілу газу за квотами через його дефіцит.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.