США і ЄС звинуватили Китай у співпраці з хакерами

Фото: pixabay.com КНР співпрацює з хакерами

У Білому домі впевнені, що хакери КНР отримують зарплату від уряду і виконують його накази.

 

Влада Китаю організувала співпрацю з найманими хакерами, які здійснили атаку з використанням вразливостей у Microsoft Exchange. У кіберзламах Китай звинуватили США, Євросоюз і НАТО, пише ТАСС.

 

Шкідливі дії були зафіксовані в березні цього року. Ймовірно, кібератаку організували хакери, які є пов’язаними з китайською владою. Про це під час телефонного брифінгу заявив представник адміністрації Білого дому.

 

«Уряд Сполучених Штатів разом із союзниками і партнерами офіційно приписує зловмисну ​​кіберкампанію з використанням вразливостей нульового дня в Microsoft Exchange Server, яку було виявлено в березні, зловмисникам, які є пов’язаними з Міністерством держбезпеки Китаю», — сказав він.

 

США пообіцяли розкрити, як, власне, КНР проводить кібероперації по всьому світу. У Білому домі мають намір розповісти про більш як 50 прийомів, які були націленими на США і союзників.

 

Крім того стверджується, що поведінка РФ в кіберсфері відрізняється від агресивних дій уряду Китаю.

 

«З російського боку ми іноді бачимо людей, які «підробляють ночами». І ми бачимо деякі зв’язки між російськими спецслужбами й окремими особами. Але такого роду використання Міністерством держбезпеки Китаю хакерів на контракті для проведення несанкціонованих кібероперацій по всьому світу — це особливий випадок», — заявив представник Білого дому.

 

США готові вжити заходів проти хакерів у Росії — Блінкен

 

Раніше в Пентагоні розповіли, як визначають хакерів з РФ. Віруси, які розробляють хакери, що діють на території Росії, не заражають комп’ютери, на яких російську мову встановлено за замовчуванням.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.