США і ФРН готові оголосити про угоду з ПП-2 - WSJ

Президент США Джо Байден і канцлер Німеччини Ангела Меркель

Результати переговорів США і Німеччини щодо російського газопроводу стануть відомі 21 липня, стверджують журналісти.

 

Лідери Сполучених Штатів Америки та Німеччини прийшли до згоди щодо проекту будівництва газопроводу Північний потік-2. Про угоду оголосять 21 липня. Про це йдеться в матеріалі газети The Wall Street Journal, опублікованому у вівторок, 20 липня.

 

Згідно з даними джерел видання, сторони домовилися, що Вашингтон змінить свою позицію щодо ПП-2, а Берлін у відповідь візьме на себе ряд зобов’язань щодо України.

 

«Адміністрація Байдена відкине давній опір Вашингтона газопроводу Північний потік-2, змінивши політику США і поклавши таким чином край багаторічним спекуляціям стосовно долі проекту, який став основним у прогнозах європейського енергетичного сектора. Німеччина, відповідно до угоди, погодиться допомогти Україні в енергетичних проектах і дипломатії», — йдеться в матеріалі газети.

 

На цю інформацію вже відреагував сенатор-республіканець Тед Круз, який регулярно тисне на адміністрацію президента США Джо Байдена через ПП-2.

 

«Якщо повідомлення і деталі угоди правдиві, це буде геополітичною перемогою для Путіна на покоління вперед і катастрофою для США та наших союзників. Президент Байден нехтує законами США і повністю здався Путіну», — заявив він.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада Німеччини готова на більш тісне економічне співробітництво з Україною заради укладення угоди зі США щодо Північного потоку-2.

 

Водночас президент США Джо Байден заявив, що продовжує виступати проти газопроводу ПП-2, оскільки розглядає його як геополітичний проект Кремля.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.