Справа Межигір'я: ВАКС заочно заарештував Януковича

Фото: РБК-Украина ВАКС заочно заарештував Януковича у справі Межигір’я

Клопотання у ВАКС про обрання запобіжного заходу Януковичу і його синові раніше подали НАБУ і САП.

 

Вищий антикорупційний суд заочно заарештував екс-президента України Віктора Януковича у справі про резиденцію Межигір’я. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Суду в четвер, 7 жовтня.

 

«…обрати запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Після затримання і не пізніше ніж через 48 годин після доставки розглянути за його (Януковича. — Ред.) участю питання про застосування обраного запобіжного заходу», — оголосила суддя.

 

Відзначимо, що наприкінці липня 2021 року у ВАКС подали клопотання від НАБУ і САП про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Віктору Януковичу і його синові у справі про привласнення Межигір’я.

 

Раніше Korrespondent.net писав, що суд дозволив заочне розслідування стосовно Януковича у справі Майдану. Януковичу інкримінується організація у складі злочинного угруповання з 18 по 20 лютого 2014 року незаконного перешкоджання проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, перевищення співробітниками правоохоронних органів влади службових повноважень, умисних убивств, заподіяння умисних тяжких тілесних ушкоджень, а також організація терористичного акту та ін.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.