Сотні французів отримали прострочену COVID-вакцину

У Франції близько 260 осіб отримали прострочену вакцину від COVID-19

Усіх щеплених вакцинами із простроченої партії обстежили медики, ні в однієї людини не виявлено порушень в організмі.

 

У регіоні Овернь — Рона — Альпи у Франції близько 260 осіб отримали прострочену COVID-вакцину Pfizer. Про це повідомляє France Bleu в четвер, 30 вересня.

 

Як заявили в регіональному управлінні охорони здоров’я, партію препарату, яку було розморожено 6 серпня, використовували для вакцинації із 7 серпня по 21 вересня. Хоча термін придатності вакцин закінчився 5 вересня. Серед щеплених цією партією були близько сотні учнів із семи коледжів департаменту Луари.

 

Усіх щеплених вакцинами із простроченої партії обстежили медики, ні в однієї людини не виявлено порушень в організмі. Але медики не можуть гарантувати, що прострочений препарат може захистити людей від COVID-19.

 

Тепер влада регіону визнала свою помилку, а також помилки в роботі медичних організацій. Людям запропонували зробити щеплення повторно, бо попередню вакцинацію визнано недійсною.

 

Нагадаємо, що раніше в Німеччині сотні осіб отримали прострочену вакцину. Ніяких негативних наслідків для щеплених простроченою вакциною влада країни не очікує.

 

В ООН озвучили терміни загальної вакцинації

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.