"Слуги народу" обговорили легалізацію канабісу

Фото: Укринформ Глава фракції Слуга народу Давид Арахамія

Відповідний законопроект готовий до першого читання. До другого читання необхідні консультації із правоохоронними органами.

 

Законопроект про легалізацію медичного канабісу готовий для прийняття в першому читанні, заявив глава фракції Слуга народу Давид Арахамія під час брифінгу за підсумками засідання політсили, яке відбулося ввечері у понеділок, 12 липня.

 

Нардеп повідомив, що в ході обговорення звучали аргументи «за» і «проти» прийняття документа.

 

«У країні є безліч людей, які мають онкозахворювання у важкій формі. Багато з них, на жаль, отримують наркотичну залежність від опіатів. А канабіноїди, як кажуть експерти, не викликають таку залежність. Є знеболювальними й альтернативними. Другий хороший аргумент, що це велика експортна індустрія, медичні препарати», — поділився думкою нардеп.

 

Водночас, додав він, «люди кажуть, що це наркотична речовина. Хоча в законі дуже жорстко регламентовано оборот наркотиків … Тому, можливо, такі ризики не страшні».

 

Арахамія зазначив, що із цього питання необхідні додаткові консультації із правоохоронними органами щодо ризиків.

 

«Але загалом законопроект до першого читання готовий. Тому з великою ймовірністю я буду його підтримувати в першому читанні. Але дивитися, як між першим і другим читанням, як колектив авторів відпрацює все, щоб не дозволити вирощувати це нелегально», — резюмував глава фракції.

 

Нагадаємо, законопроект Про внесення змін до деяких законів щодо регулювання обігу конопель у медичних цілях, науковій і науково-технічній діяльності був зареєстрований у Верховній Раді 2 червня.

 

Наприкінці червня парламентський Комітет із питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування підтримав цей документ.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.