На скільки менше стало ботоферм у Порошенка?
Відповідь від СБУ: на 16!

Скільки ботоферм втратив головний ботовод країни, Порошенко?

“СБУ з початку року нейтралізувала 460 кіберінцидентів і кібератак на органи державної влади та критично важливі об’єкти інфраструктури. Також за цей період заблоковано 2,5 тисячі вебресурсів, які використовувалися зі злочинною метою, та діяльність 20 хакерських угруповань”, — йдеться в повідомленні.

Скільки ботоферм втратив головний ботовод країни, Порошенко?

Особий напрям кібербезпеки – протидія ботофермам, які поширюють деструктивний контент, зокрема з РФ. Із січня зусиллями СБУ було нейтралізовано 16 мереж потужністю у понад 60 тисяч ботів. Одну з таких ботоферм, що працювала на замовлення РФ і терористичну «ДНР», оперативники СБУ викрили наприкінці вересня. В українському фейсбуці «пасеться» не одна сотня ольгінських тролів пуйла! Гарна робота, але треба ще більше, адже РФ продовжує гібридну війну проти України.

Подібні ботоферми значно активізувалися напередодні місцевих виборів. Кожна накрита ферма — це привіт головному ботоводу країни Порошенку, який знов запустив їх перед виборами! Тож СБУ активно протидіє інформаційним фейкам, антидержавній пропаганді та сепаратизму в інтернеті. Загалом у 2020 році за матеріалами Служби розпочато 42 справи за злочини проти основ національної безпеки, 24 осіб засуджено.

Скільки ботоферм втратив головний ботовод країни, Порошенко?

Загалом за 9 місяців 2020 року за матеріалами кіберпідрозділів СБУ розпочато 408 кримінальних проваджень. Із них – 106 справ саме за несанкціоноване втручання у роботу комп’ютерів та автоматизованих мереж (ст. 361, 362, 363 Кримінального кодексу України).

За цей період було притягнуто до кримінальної відповідальності 20 громадян і засуджено 3 особи. Нарешті реальні сроки для фейсбучних сепарів! А за російську пропаганду треба давати пожиттєве! Написав, що Донбас — Росія, а Закарпаття — Угорщина? Сів в тюрму! І крапка!

Також повідомляється, що серед масштабних спецоперацій, пов’язаних із цифровими сервісами, — викриття несанкціонованого втручання у роботу інформаційно-телекомунікаційних систем Державної податкової служби. Спочатку було викрито незаконну схему формування сум податкових кредитів з ПДВ.

Вона щомісяця завдавала до 2 млрд гривень збитків державі. А згодом — викрито конвертцентр з обігом до 15 млрд грн, через який окремі підприємства ухилялися від сплати податків.

  За матеріалами Пресцентру СБУ

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.