Скандал у дитсадку Чернівців: дівчинка отримала подарунки від Зеленського

Фото: facebook.com/SergiiOsachuk Дівчинку Маргариту привітав президент України

Президент побачив повідомлення про неприємну ситуацію в чернівецькому садку і попросив мера привітати від його імені постраждалу дівчинку.

 

П’ятирічній дівчинці із Чернівців, яка через відмову батька здавати гроші на подарунки до 8 березня стала жертвою булінгу з боку співробітників дитячого садка, мер міста Сергій Осачук передав подарунок від президента Володимира Зеленського. Про це в середу, 10 березня, повідомило місцеве видання Чернівецький промінь.

 

«Володимир Зеленський побачив повідомлення про неприємну ситуацію в чернівецькому садку і попросив привітати від імені глави держави дівчинку Маргариту, адже це свято має нести тільки радість», — цитує видання главу міськради, який вручив дівчинці іграшкову ляльку і подарунковий пакет.

 

Батько постраждалої дитини подякував чиновнику і висловив надію, що тепер таких ситуацій, з якою зіткнулася його сім’я в дошкільному закладі, в Україні стане менше.

 

«Коли через черствість дорослих п’ятирічній Маргариті в садку не дісталося на свято рівноправності жінок подарунка, це випадок для оцінки чернівецьких міських керівників», — написав Осачук на своїй сторінці у Facebook та опублікував фото зустрічі з Маргаритою і її батьком.

 

 

Як повідомлялося, раніше в дитсадку №37 міста Луцьк вихователька заклеїла чотирирічному хлопчику рот скотчем. В установі заперечують, що інцидент мав місце.

 

ВР має намір узаконити право дітей на найближчий дитсадок

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.