Ситуація із запасами вугілля на ТЕС поліпшується

Фото: wikimedia.org Ситуація із запасами вугілля на ТЕС поліпшується — Укренерго

Поліпшення спостерігається вже третій тиждень поспіль. У середньому за добу поставляється на п’ять тонн більше вугілля, ніж витрачається.

 

Ситуація із запасами вугілля на теплових електростанціях в Україні поліпшується третій тиждень поспіль. Про це повідомляє Укренерго у понеділок, 20 вересня.

 

«На складах ТЕС продовжує поліпшуватися ситуація з накопиченням вугілля. Станом на ранок 20 вересня на складах ТЕС знаходиться 852,6 тис. тонн вугілля, що на 15,5% більше, ніж на ранок 1 вересня (738,3 тис. тонн )», — сказано в повідомленні.

 

Запаси газового вугілля зросли на 28,1% — до 639,2 тис. тонн, а обсяги антрацитового вугілля — навпаки, зменшилися на 10,9%, до 213,4 тис. тонн.

 

При цьому за останні десять днів середньодобові поставки вугілля становили 54,4 тис. тонн, тоді як витрати — 49,4 тис. тонн.

 

Нагадаємо, у серпні в Укренерго заявляли про критичну ситуацію з вугіллям. У липні запаси вугілля українських електростанцій впали більш ніж на третину, скорочення продовжилося і в серпні.

 

Також Korrespondent.net писав, що Укренерго отримало мільярд доларів збитку за рік. Компанія отримала величезний збиток за підсумками року, незважаючи на зростання прибутку більш ніж удвічі.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.