"Сильна задуха": в Ізраїлі від COVID помер відомий противник вакцинації

Фото: jpost.com COVID-госпіталь в Ізраїлі

Чоловік заперечував сам вірус і висміював кампанію з вакцинації. У лікарні його підключили до кисневого апарату, без якого він не міг дихати.

 

В Ізраїлі від коронавірусу помер Хай Шауляй, відомий тим, що активно виступав проти COVID-вакцинації. Він помер у понеділок, 13 вересня, в лікарні, повідомляє The Jerusalem Post.

 

«Епідемії немає, вакцина не потрібна і небезпечна», — писав він у соцмережі до того, як інфікувався. Також він закликав своїх підписників не робити щеплення.

 

Потім Шауляй опублікував відео своєї госпіталізації. Він повідомив, що не може дихати без кисневого апарату, до якого його підключили.

 

«Якщо я зніму його і пройду три метри — я втрачу свідомість. Я сильно кашляю і відчуваю сильну задуху», — написав чоловік.

 

Пізніше він заявив, що його нібито намагалася отруїти поліція Єрусалиму.

 

«Якщо зі мною щось трапиться — знайте, що це замах», — запевняв своїх підписників Шауляй.

 

"Сильна задуха": в Ізраїлі від COVID помер відомий противник вакцинації

Хай Шауляй в лікарні. jpost.com

 

Раніше повідомлялося, що від коронавірусу помер американський блогер-антивакцинник. У 34-річного Стівена Гармона, який висміював кампанію з вакцинації, після зараження коронавірусом почалася пневмонія.

 

Також додамо, що словацький блогер Йозеф Кметя записав відеозвернення із закликом дотримуватися карантину за шість годин до смерті від коронавірусу.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.