Швейцарці підтримали заборону приховувати обличчя в громадських місцях

У Швейцарії заборонили приховувати обличчя в громадських місцях

На референдумі понад мільйон громадян Швейцарії висловилися за заборону нікабу і паранджі, а також балаклави.

У Швейцарії на референдумі 53% учасників голосування підтримали заборону на приховування обличчя в громадських місцях. Про це свідчать дані SRF в неділю, 7 березня.

Зокрема, за заборону приховувати обличчя в громадських місцях проголосували 52,7% або 1 077 560 громадян, проти — 47,3% або 967 840 осіб. 17 кантонів з 21 підтримали таке рішення.

На референдум виносилося питання про загальнонаціональну заборону нікабу, бурки, паранджі, «палестинської хустки» та інших форм одягу, що дозволяють приховувати обличчя в громадських місцях. Заборона також торкнеться футбольних фанатів, а також лівих і правих радикалів, які під час демонстрацій приховують обличчя.

Нагадаємо, що в 2019 році в Нідерландах заборонили носіння паранджі. У Нідерландах введено заборону на носіння елементів одягу, що закриває обличчя. У список потрапили паранджа, мотоциклетні шоломи і балаклави.

Також в 2018 році в Данії набув чинності закон про заборону носіння паранджі. Документом, крім паранджі і нікабу, забороняється носіння в громадських місцях балаклав, масок, накладних борід і вусів.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.