Швеція посилює прикордонний контроль через загрозу терактів

Фото: DW Швеція підсилює прикордонний контроль

Прикордонний контроль буде посилено на період з 12 листопада 2020 року до 11 травня 2021 року, аби виявляти потенційні загрози.

 

На внутрішніх кордонах Швеції підсилюють прикордонний контроль через підвищену терористичну загрозу. Про це заявив міністр внутрішніх справ Мікаел Дамберг, повідомляє Expressen у четвер, 5 листопада.

 

Контроль буде посилено на півроку — з 12 листопада 2020 до 11 травня 2021 року.

 

«Терористична загроза в Швеції залишається на підвищеному рівні, і наші спільні оцінки зійшлися на тому, що прикордонний контроль необхідний», — сказав Дамберг.

 

В офіційному повідомленні додають, що посилені заходи на кордоні допоможуть виявляти потенційні загрози заздалегідь і попередити можливі теракти.

 

При цьому однією з причин такого кроку називають проблеми з контролем на зовнішніх кордонах Шенгенської зони.

 

Нагадаємо, що раніше Британія підвищила рівень терористичної загрози. У країні підвищили рівень терористичної загрози до «серйозного» рівня на тлі стрілянини в Австрії.

 

Також повідомлялося, що в Швейцарії затримали двох причетних до теракту у Відні. Двоє чоловіків — 18 і 24 років — були пов’язані з терористом, які вчинили напад в австрійській столиці. Тепер розслідування з’ясовує, як саме вони були пов’язані.

 

Хвиля ісламських терактів в Європі. Атака на Відень

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.