Штам Дельта виявили вже в 111 країнах

Фото: news.24tv.ua Штам Дельта поширюється по світу

У ВООЗ повідомляють про збільшення кількості нових випадків коронавируса в світі на 10% в порівнянні з попереднім тижнем.

 

Штам Дельта, який вперше виявили в Індії, зафіксований, щонайменше, в 111 країнах і територіях. Про це йдеться у щотижневому епідеміологічному бюлетені Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

 

Статистика щодо інших штамів коронавірусу у світі виглядає так: варіант B.1.1.7, який вийшов із Великої Британії і який ВООЗ класифікує як Альфа, зафіксували в 178 країнах і територіях; варіант Бета (B.1.351) з Південної Африки — в 123 країнах і територіях; варіант Гамма (P.1) з Бразилії — в 75.

 

У ВООЗ повідомляють, що за останній тиждень (5 — 11 липня) спостерігалося збільшення кількості нових випадків коронавірусу у світі на 10% в порівнянні з попереднім тижнем. Число захворілих склало 2 996 465. У всьому світі захворюваність на COVID-19 росла, в середньому, щодня повідомлялося про понад 400 тис. випадків в порівнянні з 370 тис. за попередній тиждень. Кількість смертей збільшилася на 3% і склала 55 830.

 

Напередодні повідомлялося, що у жителів Закарпаття підозрюють штам Дельта. Йдеться про двох молодих жінок, які повернулися на Закарпатті з Росії. Одна з них два тижні провела у нас у реанімації.

 

Дельта напружує. Як світ реагує на штам

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.