Шмигаль очікує збільшення видобутку газу на 10%

Фото: reform.energy Видобуток газу

Україна близька до інтеграції в Європейську мережу системних операторів передачі електроенергії, учасниками якої є 43 системних оператори з 36 країн.

 

Глава Кабміну Денис Шмигаль очікує від Національної акціонерної компанії Нафтогаз України збільшення видобутку газу на 10% в 2021 році. Про це повідомляється на сайті уряду.

 

«Відсутність розвитку власного видобутку газу — злочин проти держави. Ми уклали вісім угод про розподіл продукції, маємо KPI для Нафтогазу щодо збільшення власного видобутку, мінімум, на 10% в цьому і наступному році. Це наша стратегія з енергонезалежності», — заявив прем’єр-міністр.

 

За його словами, Україна близька до інтеграції в Європейську мережу системних операторів передачі електроенергії (ENTSO-E), учасниками якої є 43 системних оператори з 36 країн.

 

Як повідомлялося раніше, за підсумками вересня обсяг транспортування газу з Євросоюзу в Україну склав майже 665 млн кубометрів — це рекордний показник з початку 2021 року. Експорт разом з реекспортом природного газу з України в країни Європи зріс у 3,5 разу і склав 264 млн кубометрів.

 

Нафтогазу знизили кредитну ставку на закупівлю газу

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.