Школярів звільнили від підсумкової атестації в 2021 році

Фото: drohobych-rada.gov.ua Школярів звільнили від проходження ДПА у 2021 році

Скасування ДПА покликане зменшити ризики захворювання на COVID-19 серед школярів і запобігти погіршенню епідемічної ситуації в Україні.

 

Президент Володимир Зеленський підписав закон про скасування державної підсумкової атестації для учнів шкіл та інших закладів загальної середньої освіти, які будуть доповнювати навчання в 2021 році. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента в понеділок, 26 квітня.

 

«Закон покликаний зменшити ризики захворювання на COVID-19 серед школярів і запобігти подальшому погіршенню епідемічної ситуації в країні, — сказано в повідомленні.

 

При цьому учні мають право за власним бажанням пройти ДПА, в тому числі, у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Всі етапи ЗНО цьогоріч відбудуться в заплановані терміни, незалежно від рівня епідемічної небезпеки в регіонах України, додали в ОП.

 

Нагадаємо, що раніше пробне ЗНО в Києві і Миколаївській області перенесли. Учні можуть пройти тестування і вдома. Для цього слід завантажити тестові зошити з будь-якого навчального предмета.

 

В Україні різко впав приріст COVID-хворих

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.