Сенат США схвалив економічний план на $1,9 трлн

Законопроект набрав мінімальну кількість голосів для затвердження — 50 проти 49

Змінений законопроект належить знову схвалити Палаті представників Конгресу, тільки після цього він відправиться на підпис президенту Байдену.

Сенат Конгресу США ухвалив пакет стимулюючих економіку заходів у розмірі $1,9 трлн. Даний план базується на запропонованій президентом США Джо Байденом програмі. Про це стало відомо в суботу, 6 березня.

Згідно з трансляції засідання, законопроект набрав мінімальну кількість голосів для його затвердження — 50 проти 49.

В ході розгляду документа сенатори, в основному від Республіканської партії, виносили на голосування різні поправки, проте більшість з них було відхилено. Тепер змінений законопроект належить знову схвалити Палаті представників Конгресу, тільки після цього він відправиться на підпис президенту.

Відомо, що в сенатській версії з тексту було виключено підвищення мінімальної заробітної плати, а також внесено низку інших коректив. Так, була прийнята поправка щодо виплат для громадян, які втратили роботу. Розмір щотижневих дотацій складе $300, програма допомоги триватиме до 6 вересня.

В цілому пакет заходів передбачає виділення близько $400 млрд на боротьбу з пандемією. Майже $1 трлн має бути направлено на надання допомоги населенню, решта — на стимулювання економіки.

Раніше президент Байден заявив про брак їжі для американців. За його словами, в цілому для 36 млн громадян США не вистачає продуктів через кризу, яка пішла за пандемією коронавірусу.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.