СБУ проводить масштабні навчання на кордоні з Кримом

Фото: ssu.gov.ua СБУ проводять масштабні навчання в Херсонській області

Силовики на період навчань взяли під посилений контроль і охорону морські порти, об’єкти енергопостачання, аеропорт і мости.

 

У Херсонській області проходять масштабні антитерористичні навчання Служби безпеки України. Особлива увага приділяється адміністративному кордону з Кримом і морській прибережній зоні регіону. Про це в середу, 14 квітня, повідомила прес-служба СБУ.

 

Участь в антитерористичних навчаннях у регіоні беруть підрозділи СБУ, військовослужбовці Збройних сил, прикордонники, поліцейські, а також підрозділи Держслужби спеціального транспорту.

 

«Заходи проводяться в умовах, максимально наближених до реальних», — відзначили в СБУ.

 

Силовики на період навчань взяли під посилений контроль і охорону стратегічно важливі об’єкти критичної інфраструктури Херсонської області, зокрема морські порти, об’єкти енергопостачання, аеропорт і мости.

 

«СБУ просить із розумінням поставитися жителів Херсона і гостей області до можливих тимчасових незручностей, викликаних необхідністю проведення антитерористичних навчань», — додали в спецслужбі.

 

Там також додали, що тренування проводяться в суворій відповідності до вимог чинного законодавства України і з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

 

 

 

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що в Криму інтенсивно переміщується військова техніка РФ. Крім того, місія США в ОБСЄ повідомила, що Росія відправила в Крим ще до 25 тисяч військових.

 

Також сьогодні міністр оборони України Андрій Таран заявив, що Росія може напасти на Україну з Криму.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.