СБУ оголосила про масштабні навчання по країні

Фото: СБУ Навчання СБУ пройдуть у більшості областей

У ході навчань силовиків відпрацюють захист об’єктів критичної інфраструктури. У трьох областях навчання почалися минулого тижня.

 

СБУ проводить і планує масштабні антитерористичні навчання в більшості областей України, повідомляє прес-центр СБУ в понеділок, 19 лютого.

 

 

«Під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій щодо захисту стратегічно важливих об’єктів і кордонів держави. Метою проведення заходів є вдосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам», — йдеться в повідомленні.

 

У навчаннях беруть участь підрозділи СБУ, Нацполіції, Держприкордонслужби, Нацгвардії, Збройних сил України, ДСНС, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

«Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове введення особливого режиму, обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів та ін. СБУ звертається до громадян України з розумінням поставитися до тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців», — повідомили в СБУ.

 

Минулого тижня навчання СБУ почалися в Харківській, Херсонській та Сумській областях.

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.