4 березня цього року контррозвідка Служби безпеки України попередила спробу прихованого вивезення за кордон товарів подвійного призначення через тимчасово анексовану територію АР Крим.

Про це повідомили в пресцентрі СБУ

СБУ заблокувала незаконне переправлення корабельного обладнання до РФ

4 березня цього року контррозвідка Служби безпеки України попередила спробу прихованого вивезення за кордон товарів подвійного призначення через тимчасово анексовану територію АР Крим. Про це повідомляється на сайті СБУ.

Співробітники СБУ отримали інформацію про те, що двоє мешканців Миколаєва намагаються організувати канал незаконного переміщення корабельного технологічного обладнання до РФ. До протиправної діяльності вони залучили декількох спільників як кур’єрів для нелегального переміщення продукції.

«Під час огляду транспортного засобу зловмисників на контрольному пункті «Каланчак» правоохоронці виявили товари подвійного призначення, які ділки приховали серед особистих речей» — йдеться в повідомленні.

У ході обшуків за місцем проживання учасників протиправної діяльності у Миколаївській і Херсонській областях виявлено корабельні агрегати різного призначення. Вилучені предмети направлено на експертизу. Вирішується питання щодо повідомлення зловмисникам про підозру.

Наразі у межах кримінального провадження за ст. 333 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення.

Перевіряється інформація щодо можливого викрадення виявленого обладнання з об’єктів суднобудівної галузі Миколаївщини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.