Служба безпеки України викрила у Києві учасника незаконних збройних формувань терористичної організації «ЛНР», який брав участь у бойових діях проти сил АТО. Вибори-виборами, а бойовиків затримують по розпорядку! Ще одного любителя «путін-памагі» зловили в Києві. Сюжет прямо для серіалу: з підробними документами шукав роботу в Києві. СБУ — дає гарний результат, хай ловлять далі! Але шкода, що для цього чувака немає такого ж СІЗО, як було в 2014 році в Луганську на підвалі для українських патріотів!

СБУ спіймала ЛНРівця, який з фальшивими документами шукав роботу у Києві

За даними слідчих СБУ, уродженець міста Стаханов Луганської області у 2014 році приєднався до так званої «народної міліції ЛНР». Ватажки призначили його заступником командира одного з підрозділів бойовиків. Маючи вищу інженерну освіту, зловмисник виконував завдання із забезпечення ремонту бронетанкової та військової автомобільної техніки терористичних угруповань.

Прибувши на підконтрольну українській владі територію, фігурант оселився в орендованому помешканні у Києві та влаштувався на роботу в одну із комерційних структур у сфері надання телекомунікаційних послуг, використовуючи підставні документи.

Під час слідчих дій за місцем тимчасового проживання зловмисника співробітники СБУ виявили банківські картки, мобільні телефони і комп’ютерну техніку із доказами його участі у складі незаконних збройних формувань.

Наразі фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України і судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

СБУ перевіряється інформація щодо можливого несанкціонованого втручання і використання фігурантом бази даних клієнтів оператора телекомунікаційних послуг.

Викриття і затримання зловмисника проводилось під процесуальним керівництвом Департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів вчинених в умовах збройного конфлікту Офісу Генерального прокурора.

У Києві СБУ затримали «командира міліції ЛНР»! Шкода, що для цього чувака немає такого ж СІЗО, як було в 2014 році в Луганську на підвалі для українських патріотів!

За матеріалами Пресцентру СБУ:

https://ssu.gov.ua/novyny/sbu-vykryla-u-kyievi-odnoho-z-komandyriv-pidrozdiliv-boiovykiv-terorystychnoi-orhanizatsii-lnr
facebook: https://www.facebook.com/SecurSerUkraine/posts/2852384628324857
telegram: https://t.me/SBUkr/1675

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.